ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ
![ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ](https://eshop.karagianni.com/image/cache/catalog/products/694932478548/694932478548-o1-550x550w.jpg)
![ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ](https://eshop.karagianni.com/image/cache/catalog/products/694932478548/694932478548-o2-550x550h.jpg)
1-7 Ημέρες
![ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ](https://eshop.karagianni.com/image/cache/catalog/products/694932478548/694932478548-o1-80x80w.jpg)
![ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ](https://eshop.karagianni.com/image/cache/catalog/products/694932478548/694932478548-o2-80x80h.jpg)
ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΟΕΙΔΗΣ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ FFP2 MILWAUKEE 4932478548 σε Λευκό χρώμα 10τμχ
22,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,94€
- Stock: 1-7 Ημέρες
- Κωδικός: 69.4932478548
Milwaukee Μάσκα Προστασίας FFP2 με Βαλβίδα σε Λευκό χρώμα 10τμχ
Ο τύπος μάσκας FFP2, προστατεύει το άτομο που την φοράει καθώς μπλοκάρει τα μεταδιδόμενα σωματίδια για να μην τα εισπνεύσει. Έχει βαθμό προστασίας 95% και είναι τύπος Ευρωπαϊκής πιστοποίησης, ισοδύναμη με την Αμερικάνικη Ν95 και την Κινέζικη Κn95. Καθώς η μάσκα διαθέτει βαλβίδα, δεν συσσωρεύεται υγρασία μέσα στη μάσκα και η αναπνοή διευκολύνεται. Αυτός ο τύπος μάσκας δεν προτείνεται σε δομές υγείας (π.χ. νοσοκομεία και γηροκομεία) καθώς ο αέρας που εισπνέουμε φιλτράρεται ενώ ο αέρας που εκπνέουμε δεν φιλτράρεται.
Ο τύπος μάσκας FFP2, προστατεύει το άτομο που την φοράει καθώς μπλοκάρει τα μεταδιδόμενα σωματίδια για να μην τα εισπνεύσει. Έχει βαθμό προστασίας 95% και είναι τύπος Ευρωπαϊκής πιστοποίησης, ισοδύναμη με την Αμερικάνικη Ν95 και την Κινέζικη Κn95. Καθώς η μάσκα διαθέτει βαλβίδα, δεν συσσωρεύεται υγρασία μέσα στη μάσκα και η αναπνοή διευκολύνεται. Αυτός ο τύπος μάσκας δεν προτείνεται σε δομές υγείας (π.χ. νοσοκομεία και γηροκομεία) καθώς ο αέρας που εισπνέουμε φιλτράρεται ενώ ο αέρας που εκπνέουμε δεν φιλτράρεται.
Σε επιλεγμένα είδη!!!
Ετικέτες:
MILWAUKEE